Úřední deska
-
Rozhodnutí Rozhodnutí DŘ p.Klimek opravné č.j. 4/24
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Teplice - DK OFS Teplice
-
Adresát: František Klimek ID 59060164, klub 1FC Dubí (4260511)
-
-
Rozhodnutí Zápis DK č. 21
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 31. 12. 2024
-
Zveřejnil: Teplice - DK OFS Teplice
-
Adresát: Kluby, hráči, funkcionáři, trenéři, rozhodčí OFS Teplice, veřejnost. Lukáš Longauer ID 10081183 (1FC Dubí), Radek Bada ID 01061402 (Braňany), Filip Čechák ID 96021454 (Ohníč B), Štěpán Kalous ID 06091044 (Hrobčice), Vladimír Pešek ID 79050692 (Ohníč), David Šanda ID 03070379 (Soběchleby), Patrik Hennebichler ID 00100185 (Soběchleby), David Hrdlička ID 87062254 (Rtyně n.B.), Miroslav Havlín ID 82051719 (RTyně n.B.), Roman Götz ID 94080978 (Trnovany), Martin Sommer ID 96060760 (SK Dubí).
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 26. 4. 2024
-
Zveřejnil: Žďár nad Sázavou - KM OFS
-
Adresát: všichni
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 8. 5. 2024
-
Zveřejnil: Jihomoravský kraj -
-
Adresát: Kluby a OFS (MěFS) Jihomoravského krajského fotbalového svazu
-
-
Rozhodnutí DK_17/2024_17.04.2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Kutná Hora - DK OFS KH
-
Adresát: kluby OFS KH
-
-
Rozhodnutí Zápis DK ze dne 18.4.2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Benešov - DK OFS Benešov
-
Adresát: kluby OFS Benešov
-
-
Rozhodnutí Rozhodnutí DK SKFS 20240418
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Středočeský kraj - DK SKFS
-
Adresát: oddíly SKFS
-
-
Rozhodnutí Rozhodnutí DK ŽK SKFS 20240418
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Středočeský kraj - DK SKFS
-
Adresát: oddíly SKFS
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Středočeský kraj - STK SKFS
-
Adresát: oddíly SKFS
-
-
Rozhodnutí Rozhodnutí DK č.18 ze 17.4.2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 31. 12. 2026
-
Zveřejnil: Ústí nad Orlicí -
-
Adresát: kluby OFS
-
-
Komuniké Rozhodnutí DK Jč. KFS z 19.4.2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 26. 4. 2024
-
Zveřejnil: Jihočeský kraj - Sekretariát Jč. KFS
-
Adresát: Dražice, Strakonice, Třebětice, Bernartice, Chýnov, Chvalšiny, Frymburk, Loučovice, Štěkeň, Volyně, Prachatice + Volary, Kaplice, Rudolfov, Bechyně + Stádlec, Dražejov
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Příbram - STK OFS Příbram
-
Adresát: Kluby OFS Příbram
-
-
Rozhodnutí Zápis DK č. 6 ze dne 18. 4. 2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 30. 6. 2024
-
Zveřejnil: Příbram - Disciplinární komise OFS Příbram
-
Adresát: Hůlka Patrik SK Nový Knín z.s. ID 09010757, Kulanda Filip TJ Krásná Hora, z.s. ID 06030408, Štylárek Martin TJ Sokol Pičín z.s. ID 79090202, Novák Josef TJ SOKOL Dublovice z.s. ID 97021426
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 31. 12. 2030
-
Zveřejnil: Hradec Králové -
-
Adresát: Hradec Králové
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 3. 5. 2024
-
Zveřejnil: Ostrava - město - STK MěFS Ostrava
-
Adresát: členské kluby, odborné komise a rozhodčí MěFS Ostrava
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 3. 5. 2024
-
Zveřejnil: Ostrava - město - KR MěFS Ostrava
-
Adresát: členské kluby, odborné komise a rozhodčí MěFS Ostrava
-
-
Rozhodnutí Zápis z jednání STK OFS Děčín
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 31. 12. 2024
-
Zveřejnil: Děčín - STK OFS Děčín
-
Adresát: Kluby/Oddíly, rozhodčí a veřejnost
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 28. 4. 2024
-
Zveřejnil: Děčín - STK OFS Děčín
-
Adresát: Herejk Kryštof ID 96010245, Tomek Zbyněk ID 98110970, Škrabák Jaroslav ID 74041254
-
-
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 19. 4. 2026
-
Zveřejnil: Disciplínární komise -
-
Adresát: všechny kluby FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
-
-
Rozhodnutí Rozhodnutí DK OFS Svitavy ze dne 19.4.2024
-
Platnost od-do: 19. 4. 2024 - 31. 7. 2025
-
Zveřejnil: Svitavy - DK OFS Svitavy
-
Adresát: Karel Marek (Hradce nad Svitavou), Martin Vrána (Linhartice), Matěj Špinler (Dolní Doubrouč), Martin Jílek (Sebranice), Martin Wildr (Pomezí), Adam Chromek (Jiskra 2008) Filip Jiroušek (Hradec nad Svitavou) Ondra Jakab (Jevíčko), Marek Kusý (Horní Újezd), Václav Báča (Vendolí), Radek Ryšan (Dolní Újezd), Matěj Škacha (Polička), Daniel Ondráček (Morašice), Lukáš Kurbel (Třebařov)
-