Úřední deska - rozhodnutí

Kategorie Název Informace Platnost
Komuniké Komuniké číslo 11 ze zasedání VV Královéhradeckého KFS ze dne 7. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 11. 10. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 12 (podzim 2019) ze zasedání STK KFS ze dne 10. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 10. 10. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 11 (podzim 2019) ze zasedání DK KFS ze dne 10. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 10. 10. 2019
Adresát: Klečal Tomáš (SK Sobotka) ID 93081428, Gajda Miloš (SK Solnice) ID 80021107, Hurdálek Radim (TJ Velké Poříčí) ID 93081455, Wimmer Roman (TJ Sokol Staré Buky) ID 95111413, Strakatý Martin (TJ Slavoj Předměřice n. L.) ID 93051171, Pour Lukáš (FKM Javorka/SK Miletín) ID 05110171, Čermák Jaroslav (TJ Velké Poříčí/SK Babí) ID 04020341, Nosál Kristián (SK Solnice) ID 03030222, Dudek Petr (MFK Nové Město nad Metují) ID 77031555, Kučera Matěj (FKM Javorka/SK Miletín) ID 04030133, Šeba Jaroslav (SK Solnice) ID 99080301 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 10.10.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 10. 10. 2019
Adresát: Klečal Tomáš (SK Sobotka) ID 93081428, Gajda Miloš (SK Solnice) ID 80021107, Hurdálek Radim (TJ Velké Poříčí) ID 93081455, Wimmer Roman (TJ Sokol Staré Buky) ID 95111413, Strakatý Martin (TJ Slavoj Předměřice n. L.) ID 93051171, Pour Lukáš (FKM Javorka/SK Miletín) ID 05110171, Čermák Jaroslav (TJ Velké Poříčí/SK Babí) ID 04020341, Nosál Kristián (SK Solnice) ID 03030222, Dudek Petr (MFK Nové Město nad Metují) ID 77031555, Kučera Matěj (FKM Javorka/SK Miletín) ID 04030133, - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 7. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 7. 10. 2019
Adresát: A2A 0901 Klečal Tomáš (SK Sobotka) ID 93081428, A2A 0904 Šeba Jaroslav (SK Solnice) ID 99080301, A2A 0904 Gajda Miloš (SK Solnice) ID 80021107, A2A 0906 Hurdálek Radim (TJ Velké Poříčí) ID 93081455, A2A 0906 Dudek Petr (MFK Nové Město nad Metují) ID 77031555, A3A 0902 Wimmer Roman (TJ Sokol Staré Buky) ID 95111413, A3B 0907 Strakatý Martin (TJ Slavoj Předměřice nad Labem) ID 93051171, D1A 0902 Pour Lukáš (FKM Javorka/SK Miletín) ID 05110171, D1A 0902 Kučera Matěj (FKM Javorka/SK Miletín) ID 04030133, D1B 0903 Čermák Jaroslav (TJ Velké Poříčí/SK Babí) ID 04020341, D1B 0904 Nosál Kristián (SK Solnice) ID 03030222 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 11 (podzim 2019) ze zasedání STK KFS ze dne 3. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 3. 10. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 10 (podzim 2019) ze zasedání DK KFS ze dne 3. října 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 3. 10. 2019
Adresát: Hawel Lukáš (FC Vrchlabí A) ID 93090410, Šolc Martin (FC Slavia HK A) ID 91060794, Hubka Jan (TJ Velké Poříčí) ID 81071393, Čížek Lukáš (TJ Lázně Bělohrad) ID 83070973, Lánský Jakub (TJ Lázně Bělohrad) ID 92020284, Vrabec Jan (TJ Sokol Nepolisy) ID 96071787, Klaban Lukáš (FK Kopidlno) ID 99130437, Makovský Jiří (TJ Sokol Staré Buky) ID 82030593, Urban Patrik (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 91020265, Kohout Ondřej (SK Týniště nad Orlicí) ID 01050205, Jirout Ondřej (TJ Slovan Broumov) ID 05050293, Horák Radoslav (FC Slavia HK A) ID 72080526, Pelc Michael (TJ Sokol Staré Buky) ID 93091581, Řezáč Jiří (FC Slavia Hradec Králové) ID 01120967, Šotka David (SK Sobotka) ID 87051523 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 3.10.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 3. 10. 2019
Adresát: Hawel Lukáš (FC Vrchlabí A) ID 93090410, Šolc Martin (FC Slavia HK A) ID 91060794, Hubka Jan (TJ Velké Poříčí) ID 81071393, Čížek Lukáš (TJ Lázně Bělohrad) ID 83070973, Lánský Jakub (TJ Lázně Bělohrad) ID 92020284, Vrabec Jan (TJ Sokol Nepolisy) ID 96071787, Klaban Lukáš (FK Kopidlno) ID 99130437, Makovský Jiří (TJ Sokol Staré Buky) ID 82030593, Urban Patrik (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 91020265, Kohout Ondřej (SK Týniště nad Orlicí) ID 01050205, Jirout Ondřej (TJ Slovan Broumov) ID 05050293, Horák Radoslav (FC Slavia HK A) ID 72080526, Pelc Michael (TJ Sokol Staré Buky) ID 93091581, Řezáč Jiří (FC Slavia Hradec Králové) ID 01120967, Šotka David (SK Sobotka) ID 87051523 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 30. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 9. 2019
Adresát: A1A 0805 Hawel Lukáš (FC Vrchlabí A) ID 93090410, A1A 0807 Horák Radoslav (FC Slavia HK A) ID 72080526, A1A 0807 Šolc Martin (FC Slavia HK A) ID 91060794, A2A 0803 Hubka Jan (TJ Velké Poříčí) ID 81071393, A2A 0807 Čížek Lukáš (TJ Lázně Bělohrad) ID 83070973, A2A 0807 Lánský Jakub (TJ Lázně Bělohrad) ID 92020284, A2A 0807 Vrabec Jan (TJ Sokol Nepolisy) ID 96071787, A3A 0806 Klaban Lukáš (FK Kopidlno) ID 99130437, A3A 0807 Pelc Michael (TJ Sokol Staré Buky) ID 93091581, A3A 0807 Makovský Jiří (TJ Sokol Staré Buky) ID 82030593, A3B 0804 Urban Patrik (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 91020265, C1A 0804 Kohout Ondřej (SK Týniště nad Orlicí) ID 01050205, D1A 0804 Jirout Ondřej (TJ Slovan Broumov) ID 05050293 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 10 (podzim 2019) ze zasedání STK KFS ze dne 26. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 26. 9. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 9 (podzim 2019) ze zasedání DK KFS ze dne 26. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 26. 9. 2019
Adresát: Hlušička Filip (RMSK Cidlina) ID 98060611, Žaba Dominik (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 94070229, Sedláček Tomáš (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 92102142, Luňák Martin (TJ Sokol Malšovice) ID 91110121, Chlumecký Tomáš (TJ Lokomotiva Hradec Králové) ID 67100099, Spartak Police nad Metují ID 5230221, Denk Daniel (SK Bystřian Kunčice) ID 94080342, Řezáč Jiří (FC Slavia Hradec Králové) ID 01120967 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 26.9.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 26. 9. 2019
Adresát: Hlušička Filip (RMSK Cidlina) ID 98060611, Žaba Dominik (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 94070229, Sedláček Tomáš (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 92102142, Luňák Martin (TJ Sokol Malšovice) ID 91110121, Chlumecký Tomáš (TJ Lokomotiva Hradec Králové) ID 67100099, Spartak Police nad Metují ID 5230221, Denk Daniel (SK Bystřian Kunčice) ID 94080342, Řezáč Jiří (FC Slavia Hradec Králové) ID 01120967 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 23. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - 23. 9. 2019
Adresát: A1A 0702 Hlušička Filip (RMSK Cidlina) ID 98060611, A2A 0706 Chlumecký Tomáš (TJ Lokomotiva HK) ID 67100099, A3A 0701 Žaba Dominik (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 94070229, A3B 0705 Sedláček Tomáš (TJ Lokomotiva Meziměstí) ID 92102142, A3B 0707 Luňák Martin (TJ Sokol Malšovice) ID 91110121 - 30. 6. 2020
Komuniké Komuniké ze zasedání VV Královéhradeckého KFS ze dne 16. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 21. 9. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 9 (podzim 2019) ze zasedání STK KFS ze dne 19. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 19. 9. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 8 (podzim 2019) ze zasedání DK KFS ze dne 19. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 19. 9. 2019
Adresát: Denk Daniel (SK Bystřian Kunčice) ID 94080342, Staněk Martin (TJ Velké Poříčí) ID 02071004, Koutník Denis (SK Roudnice) ID 98091093, Machačný David (FK Kopidlno) ID 91040064, Soukup Pavel (TJ Sokol Malšovice) ID 91011052, Frank Richard (TJ Slavoj Předměřice n. L.) ID 78051250, Beránek Ivo (SK Přepychy) ID 76070113, Jonáš Martin (TJ Sokol Hořiněves) ID 03010310, Fleischer Viktor (Slavia HK/Malšova Lhota) ID 04041591, Klimeš Karel (Spartak Police nad Metují) ID 77070952, Ringel Josef (SK Třebechovice pod Orebem) ID 065010525, Zemánek Jiří (1. FK Nová Paka) ID 72120874, Spartak Police nad Metují ID 5230221 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 19.9.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 19. 9. 2019
Adresát: Denk Daniel (SK Bystřian Kunčice) ID 94080342, Staněk Martin (TJ Velké Poříčí) ID 02071004, Koutník Denis (SK Roudnice) ID 98091093, Machačný David (FK Kopidlno) ID 91040064, Soukup Pavel (TJ Sokol Malšovice) ID 91011052, Frank Richard (TJ Slavoj Předměřice n. L.) ID 78051250, Beránek Ivo (SK Přepychy) ID 76070113, Jonáš Martin (TJ Sokol Hořiněves) ID 03010310, Fleischer Viktor (Slavia HK/Malšova Lhota) ID 04041591, Klimeš Karel (Spartak Police nad Metují) ID 77070952, Ringel Josef (SK Třebechovice pod Orebem) ID 065010525, Zemánek Jiří (1. FK Nová Paka) ID 72120874, Spartak Police nad Metují ID 5230221 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 16. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 16. 9. 2019
Adresát: A1A 0605 Klimeš Karel (Spartak Police nad Metují) ID 77070952, A2A 0602 Denk Daniel (SK Bystřian Kunčice) ID 94080342, A2A 0602 Staněk Martin (TJ Velké Poříčí) ID 02071004, A2A 0604 Koutník Denis (SK Roudnice) ID 98091093, A2A 0608 Ringel Josef (SK Třebechovice pod Orebem) ID 65010526, A3A 0605 Machačný David (FK Kopidlno) ID 91040064, A3A 0606 Zemánek Jiří (1. FK Nová Paka) ID 72120874, A3B 0601 Soukup Pavel (TJ Sokol Malšovice) ID 91011052, A3B 0603 Frank Richard (TJ Slavoj Předměřice nad Labem) ID 78051250, A3B 0605 Beránek Ivo (SK Přepychy) ID 76070113, D1A 0601 Jonáš Martin (TJ Sokol Hořiněves) ID 03010310, D1A 0601 Fleischer Viktor (Slavia HK/Malšova Lhota) ID 04041591 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 8 (podzim 2019) ze zasedání STK KFS ze dne 12. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 12. 9. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020
Rozhodnutí Zpráva číslo 7 (podzim 2019) ze zasedání DK KFS ze dne 12. září 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 12. 9. 2019
Adresát: Šotka David (SK Sobotka) ID 87051523, Schärfer David (FK Náchod B) ID 97111096, Pošík Daniel (TJ Slavoj Skřivany) ID 87072335, Fenz Jan (FK Náchod B) ID 96030176 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2020