Úřední deska - rozhodnutí

Kategorie Název Informace Platnost
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 17. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 17. 6. 2019
Adresát: A1A 3004 Hawel Lukáš (FC Vrchlabí A) ID 93090410, A2A 3003 Novotný Jan (TJ Velké Poříčí) ID 91021744 A3B 2607, Chmelík Jakub (SK Albrechtice nad Orlicí) ID 99060219, C1A 2601 Moravec Ondřej (FC Slavia Hradec Králové) ID 00100685, C2A 2603 Kvaček Ondřej (TJ Slavoj Skřivany/TJ Sokol Myštěves) ID 04100046 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Komuniké Komuniké číslo 7 ze zasedání VV Královéhradeckého KFS ze dne 12. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 17. 6. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Výkonný výbor Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 32 ze zasedání STK KFS ze dne 13. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 13. 6. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 29 ze zasedání DK KFS ze dne 13. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 13. 6. 2019
Adresát: Hanzlík Milan (SK Sparta Úpice) ID 87120696, Marel Jan (SK Sparta Úpice) ID 92090498, Černý Marek (SK Smiřice) ID 84111834, Kovaříček Josef (TJ Sokol Javornice) ID 92120063, Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086, Kuneš Jiří (TJ Velké Poříčí) ID 75021440, Koóš Tomáš (TJ Spartak Kosičky) ID 88010237, Otradovský Tomáš (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 79080433, 1. FK Nová Paka ID 5220021 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 13.6.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 13. 6. 2019
Adresát: Hanzlík Milan (SK Sparta Úpice) ID 87120696, Marel Jan (SK Sparta Úpice) ID 92090498, Černý Marek (SK Smiřice) ID 84111834, Kovaříček Josef (TJ Sokol Javornice) ID 92120063, Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086, Kuneš Jiří (TJ Velké Poříčí) ID 75021440, Koóš Tomáš (TJ Spartak Kosičky) ID 88010237, Otradovský Tomáš (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 79080433, 1. FK Nová Paka ID 5220021 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 31. 12. 2019
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 10. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 10. 6. 2019
Adresát: A2A 2903 Hanzlík Milan (SK Sparta Úpice) ID 87120696, A2A 2903 Marel Jan (SK Sparta Úpice) ID 92090498, A2A 2907 Kuneš Jiří (TJ Velké Poříčí) ID 75021440, A3B 2502 Černý Marek (SK Smiřice) ID 84111834, A3B 2502 Kovaříček Josef (TJ Sokol Javornice) ID 92120063, C2A 2507 Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 28 ze zasedání DK KFS ze dne 6. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 6. 6. 2019
Adresát: Nguyen Van Son (TJ Velké Poříčí) ID 89122096, Franc Pavel (Spartak Police nad Metují) ID 02120281, Poutník Michal (FK Kopidlno) ID 94071424, Koóš Tomáš (TJ Spartak Kosičky) ID 88010237, Kytlík Matej (Kostelec/Častolovice) ID 02090576, Martinec Ondra (Vamberk/Rokytnice) ID 02031539, Ksandr David (Vamberk/Rokytnice) ID 02010775 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 31 ze zasedání STK KFS ze dne 6. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 6. 6. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 6.6.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 6. 6. 2019
Adresát: Nguyen Van Son (TJ Velké Poříčí) ID 89122096, Franc Pavel (Spartak Police nad Metují) ID 02120281, Poutník Michal (FK Kopidlno) ID 94071424, Koóš Tomáš (TJ Spartak Kosičky) ID 88010237, Kytlík Matej (Kostelec/Častolovice) ID 02090576, Martinec Ondra (Vamberk/Rokytnice) ID 02031539, Ksandr David (Vamberk/Rokytnice) ID 02010775 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 31. 12. 2019
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 3. června 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 3. 6. 2019
Adresát: A2A 2802 Nguyen Van Son (TJ Velké Poříčí) ID 89122096, A2A 2806 Franc Pavel (Spartak Police nad Metují) ID 02120281, A3A 2407 Poutník Michal (FK Kopidlno) ID 94071424, A3B 2402 Koóš Tomáš (TJ Spartak Kosičky) ID 88010237, C1A 2401 Kytlík Matej (Kostelec/Častolovice) ID 02090576, C2A 2405 Martinec Ondra (Vamberk/Rokytnice) ID 02031539 C2A, 2405 Ksandr David (Vamberk/Rokytnice) ID 02010775 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 30. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 5. 2019
Adresát: C3B 0103 Manolov Manol (Červený Kostelec/Hronov) ID 00011405 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 30 ze zasedání STK KFS ze dne 30. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 5. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 27 ze zasedání DK KFS ze dne 30. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 5. 2019
Adresát: Pour Dominik (TJ Jiskra Hořice) ID 95051865, Awuku Felix (Spartak Police nad Metují) ID 92082419, Macek Miroslav (MFK Trutnov B) ID 99051116, Dítě Jiří (TJ Slavoj Skřivany) ID 93012277, Knap Pavel (TJ Sokol Staré Buky) ID 92052568, Prokop Roman (SK Smiřice) ID 97081047, Bártl Jaroslav (TJ Lokomotiva Borohrádek) ID 00020952, Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086, Zámečník Matěj (Skřivany/Myštěves) ID 00111003, Čermák Tomáš (Skřivany/Myštěves) ID 00050225, Škraňka Jakub (SK Vysoké Mýto) ID 02100862, Manolov Manol (Červený Kostelec/Hronov) ID 00011405, Řehák Jaroslav (SK Vysoké Mýto) ID 02030175, Chráska Ondřej (SK Sparta Úpice) ID 97070115 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 30.5.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 5. 2019
Adresát: Pour Dominik (TJ Jiskra Hořice) ID 95051865, Awuku Felix (Spartak Police nad Metují) ID 92082419, Macek Miroslav (MFK Trutnov B) ID 99051116, Dítě Jiří (TJ Slavoj Skřivany) ID 93012277, Knap Pavel (TJ Sokol Staré Buky) ID 92052568, Prokop Roman (SK Smiřice) ID 97081047, Bártl Jaroslav (TJ Lokomotiva Borohrádek) ID 00020952, Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086, Zámečník Matěj (Skřivany/Myštěves) ID 00111003, Čermák Tomáš (Skřivany/Myštěves) ID 00050225, Škraňka Jakub (SK Vysoké Mýto) ID 02100862, Manolov Manol (Červený Kostelec/Hronov) ID 00011405, Řehák Jaroslav (SK Vysoké Mýto) ID 02030175, Chráska Ondřej (SK Sparta Úpice) ID 97070115 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 11. 2019
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení dne 28.5.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 28. 5. 2019
Adresát: C2A 2307 Zámečník Matěj (Skřivany/Myštěves) ID 00111003 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí ORK KFS ze dne 23. května 2019 - Kobylice Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Odvolací a revizní komise Královéhradeckého KFS 28. 5. 2019
Adresát: FC Spartak Kobylice - Odvolací a revizní komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zahájení disciplinárního řízení ze dne 27. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 27. 5. 2019
Adresát: A1A 2702 Pour Dominik (TJ Jiskra Hořice) ID 95051865, A2A 2703 Awuku Felix (Spartak Police nad Metují) ID 92082419, A2A 2704 Macek Miroslav (MFK Trutnov B) ID 99051116, A2A 2704 Chráska Ondřej (SK Sparta Úpice) ID 97070115, A3A 2304 Dítě Jiří (TJ Slavoj Skřivany) ID 93012277, A3A 2307 Knap Pavel (TJ Sokol Staré Buky) ID 92052568, A3B 2301 Prokop Roman (SK Smiřice) ID 97081047, C1A 2301 Bártl Jaroslav (TJ Lokomotiva Borohrádek) ID 00020952, C2A 2307 Bydžovský David (TJ Sokol Dohalice) ID 01020086, C2A 2307 Zámečník Matěj (Skřivany/Myštěves) ID 00111003, C2A 2307 Čermák Tomáš (Skřivany/Myštěves) ID 00050225, D1A 2305 Škraňka Jakub (SK Vysoké Mýto) ID 02100862 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 29 ze zasedání STK KFS ze dne 23. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 23. 5. 2019
Adresát: Účastníci soutěží Královéhradeckého KFS - Sportovně technická komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Zpráva číslo 26 ze zasedání DK KFS ze dne 23. května 2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 23. 5. 2019
Adresát: Růžička Richard (FK Vysoká n/L) ID 97091081, Kunst Vojtěch (SK Sobotka) ID 00081260, Otradovský Tomáš (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 79080433, Prokop Jan (TJ Sokol Staré Buky) ID 86120871, Schod Zdeněk (SK Solnice) ID 84101534, Rychnovský Miroslav (TJ Spartak Kosičky) ID 92041165, Mochan Jakub (SK Smiřice) ID 90050408, Kubelka Josef (trenér TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 60060089, Řehák Jaroslav (SK Vysoké Mýto) ID 02030175 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019
Rozhodnutí Rozhodnutí DK KFS ze dne 23.5.2019 Zveřejnil: Královéhradecký kraj - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 23. 5. 2019
Adresát: Růžička Richard (FK Vysoká n/L) ID 97091081, Kunst Vojtěch (SK Sobotka) ID 00081260, Otradovský Tomáš (TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 79080433, Prokop Jan (TJ Sokol Staré Buky) ID 86120871, Schod Zdeněk (SK Solnice) ID 84101534, Rychnovský Miroslav (TJ Spartak Kosičky) ID 92041165, Mochan Jakub (SK Smiřice) ID 90050408, Kubelka Josef (trenér TJ SOKOL Bílá Třemešná) ID 60060089, Řehák Jaroslav (SK Vysoké Mýto) ID 02030175 - Disciplinární komise Královéhradeckého KFS 30. 6. 2019